Biz Kimiz

BİZ KİMİZ?

Türkiye genelinde sayısız firmaya çözüm sunan Netsa Crm , Erp ve Ses hizmeti ile şirketlere farklı bir dünyaya pencere açmasını sağlayan bir yazılım firmasıdır.

Her gün neredeyse bir markanın öyküsünü duyuyoruz. Kimi zaman bir araba kimi zaman bir gıda bir anda gündeme gelebiliyorlar, pazarın durumuna göre şekil olabiliyorlar, tercihlerimizi yaparken bilincimize usulca girdiklerimizin farkına bile varamıyoruz.

Peki tüm bunlar nasıl oluyor? İşte kurumsal olarak tanıtımın perde arkasındakiler…

Türkiye’de pek çok şirketin başarılı markaları ile dünya Dünya pazarını zorladığı şu günlerde, kurumsal tanıtım ve marka bilincinin önemi gün geçtikçe artmakta.

Şuan günümüzde usta-çırak ilişkisinin yerine yönetim anlayışına marka oluşturma takımlarına ve müşteri odaklı çalışmalara bıraktığı görülmekte. Biz Netsa çözüm ortağınız olarak pek çok yeni firikleri sunuyoruz.

En Değerli Şey İyi Fikirdir.

Yazılım firmasının sahip olduğu en değerli ürünü her zaman için iyi fikirleridir. Netsa bütçe açısından hayal ürünü olmaktan uzak, her an gerçekleşebilir proje ve fikirleri ile ödül ve övgüye değil her zaman için kaliteli hizmet ve başarıya oynar.

Netsa bu günü kadar bir çok projeye imza atmıştır ve kendini ispatlamıştır. Türkiye’de her geçen gün daha da artan rekabetin ve şirketlerin doğru adım atmasını sağlayan bir firmadır.

Yazılım ve Ses konusunda her zaman her yerde kaliteli hizmet veren firmamız referanslarını gün geçtikçe artırmakta ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Netsa Yazılım olarak bir çok proje geliştirdik. Bunlar şirketlerin özel isteklerine göre ve kendi fikirlerimiz doğrultusunda bizimle çalışan şirketleri her zaman bir adım öne taşımıştır.

Biz Netsa Yazılım olarak şirketlerin ihtiyaçlarını eksiklerini tespit edip, pazarlama stratejilerini gözden geçirip özellikle hedef müşteri kitlesini ve rakiplerini inceleyerek yazılım geliştirmesinde takibi açısından çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz…

couter icon 01 1

Voip Müşteri

10.000
couter icon 02 1

Bulut Santral

3.000
couter icon 03 1

Net Crm Kullanıcı

50.000
couter icon 04 1

Kurumsal Müşteri

2.000