0850 Numara Tahsisi

0850 Numara Tahsisi

Bankalar, Hava Yolu Şirketleri, Sigorta Şirketleri,Hastaneler, Gelişmiş E-Ticaret Siteleri gibi bir çok büyük ölçekli firma tercihini 0850 'li numaralardan yana kullandı. İletişim maliyetlerinde tasarruf etmek, onlarca numara yerine tek bir numara kullanmak ve standart analog numaralarda olmayan birçok gelişmiş özellikleri kullanmak için erişim numarası olarak 0850 numaraları tercih eden firma / kurum sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Sizde geç kalmadan Netsa Yazılım'dan ücretsiz 0850 'li numara alarak bu özeliklerden yararlanabilir ve firmanızın iletişim ayağı için kurumsal bir kimlik oluşturabilirsiniz. 0850 numara almak için aşağıdaki Hemen Başvurseçeneğinde belirtilen adımları takip ederek 0850 numaranızı alıp aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
TASARRUF EDİN

Netsa Yazılım'dan 0850 numara aldığınızda İlk kurulum ve aylık sabit ücreti ödemeden Telefon görüşmelerinizi 0850 numara üzerinden yaparak, Telefon faturalarınızda %45 ile %80'e varan tasarruf edebilirsiniz.

HAT MEŞGULİYETİNE SON VERİN

Tek bir 0850 numara ile aynı anda sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz. Çağrı yoğunluğundan dolayı numaranız meşgul çalmaz, böylece hatlarınız meşgul çaldığı için müşteri kaçırmamış olursunuz.

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURUN

İşletmenize çoğunlukla kurumsal firmaların tercih ettiği 0850 numara alarak kurumsal kimlik oluşumunuza katkı sağlamış olursunuz. Netsa Yazılım'dan alacağınız 0850 numaralar için ilk kurulum, abonelik ücreti ödemezsiniz.

0850 İLE AKILLARDA YER EDİN

Aşağıdaki online numara sorgulama panelimizden onbinlerce numara içinden size uygun 0850 veya 0212-0312 gibi coğrafi alan kodunuza göre numaranızı anında seçip adınıza tahsis edebilirsiniz.

Avantajları

0850 Numara Tahsisi İçin Gerekli Olan Belgeler

0850 Numara tahsis talebinde bulunmak ve 0850 numara almak için aşağıdaki numara tahsis formunu doldurup imza ve kaşeledikten sonra gerekli belgeler ile info@netsayazilim.com.tr mail adresine göndermeniz yeterli olacaktır.
Mail ortamında göndermiş olduğunuz belgelerin ıslak imzalı hallerini daha sonra internet sitemizde yer alan adresimize göndermeniz gerekmektedir. Numara Tahsisi ile ilgili sorularınız icin 0850 425 25 25 numaralı hattan destek alabilirsiniz.

Kurumsal Aboneler İçin

 • Vergi Levhası Örneği
 • İmza Sirküleri Örneği
 • Ticaret Sicil Gazetesi Örneği ya da Oda Sicil Kaydı
 • Yetkili Kişi Nüfus Cüzdanı Örneği
 • Numara Tahsis Formu

Bireysel Aboneler İçin

 • Nüfus Cüzdanı Örneği
 • Numara Tahsis Formu
 • Adınıza Kayıtlı Herhangi bir Fatura Örneği

NUMARA BAŞVURU FORMU

NUMARA TAHSİS FORMU

IQ SANTRAL İLE ÇALIŞMA

Netsa Yazılım’dan alacağınız 0850 numaraları kullanmış olduğunuz mevcut IQ santralinizde veya NetsaPBX IQ santralleri üzerinde aşağıdaki özelliklerle kullanabilirsiniz. Adınıza tahsis edilen 0850 numaranın Sip Trunk bilgilerini mevcut santralinize tanımlayarak IQ santraliniz üzerinden arama yapabilir ve arama alabilirsiniz. Eş zamanlı arama sayısı santralinizin VoIP dış hat sayısı ile sınırlıdır. NetsaPBX IQ Santral kullandığınızda ise sınırsız dış arama yapabilir ve arama alabilirsiniz.

ANALOG SANTRAL İLE ÇALIŞMA

Telefon görüşmelerinizi Netsa servisi üzerinden yapmanız için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır. 0850 numara tahsis ettiğinizde mevcut analog santralinize ücretsiz olarak takılacak olan Gateway cihazı ile görüşmelerinizi mevcut santraliniz üzerinden santral kapasitesi dahilinde yapabilirsiniz. Bu sayede mevcut altyapınız ile 0850 numara üzerinden arama yapabilir ve arama alabilirsiniz.

0850 ‘li Numaraların 444’ lü Numaralara Göre Avantajları

 • Netsa Yazılım’dan alacağınız 0850 numaraların kurulum, ilk tahsis veya aylık herhangi bir sabit ücreti yoktur.
 • IP Tabanlı olması nedeniyle eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alma ve gönderme özelliğine sahiptir.
 • Sizi arayanlara ekstra bir ücret yansımaz sabit numara aramış gibi veya paket tarifeleri dahilinde aramış olurlar.
 • Gelen çağrıdan dolayı size herhangi bir ücret yansımaz.
 • Netsa aboneleri arasında ücretsiz görüşürsünüz.
 • IP santralde, IP Telefonda ve Analog santrallerinizde 0850 numarayı kullanabilirsiniz.
 • Yurtiçi, Yurtdışı görüşmelerinizi %45 ile %75 daha uygun tarifeler üzerinden gerçekleştirirsiniz.
 • Numaranızı akıllı cep yelefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza kuracağınız SoftPhone yazılımı ile internet olan her yerden kullanabilirsiniz.
 • İşletmenize birden çok 0850 numara tahsis ederek DID olarak kullanabilirsiniz.(Kullanıclara direkt erişim numarası)

Standart Özellikler

dedicated server icon 01 1

Ücretsiz Numara

İster İl Alan kodunuza göre ister 0850 numara olarak ücretsiz numara tahsis ederek bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

dedicated server icon 02 1

Anlık Raporlama

Gelen ve giden çağrılarınızı dilediğiniz an raporlayabilir günlük görüşme maliyetlerinizi online takip edebilirsiniz.

dedicated server icon 03 1

SIP Cihazlar ile Uyumluluk

Taşıdığınız veya Yeni tahsis ettiğiniz numaranızı tüm sip uyumlu IP Telefon Gateway gibi cihazlara tanımlayarak kullanabilirsiniz.

dedicated server icon 04 1

En Uygun Tarife

Yurtiçi, Yurtdışı görüşmelerinizi anlaşılır ve şeffaf tarifelerimizden birini tercih ederek gerçekleştirip %75'e varan tasarruf edebilirsiniz.

dedicated server icon 05 1

Mobil Telefonlar ile Kullanım

Sabit numaranızı mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz uygulama ile cebinizde kullanabilirsiniz.

dedicated server icon 06 1

Konferans Görüşme

Aynı anda 3 kişi ile konferans görüşmeyi Netses hattınız üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

dedicated server icon 07 1

Tek Numara ile Sınırsız Çağrı

İşletmenizdeki yoğun çağrıları yönetmek için onlarca numaraya ihtiyacınız yok Netses'e taşıyacağınız veya Netses Telekom'dan alacağınız tek bir numara ile bunları yapabilirsiniz.

dedicated server icon 08 1

Gelişmiş Yönlendirme

Gerektiğinde numaranızı tuşlama veya web ekranından istediğiniz numaraya ücretsiz yönlendirebilirsiniz.

couter icon 03 1

Havuz Paket Tarifesi Tanımlama

Almış olduğunuz paket tarifelerinizi birden çok şube ve hatlarınıza havuz olarak tanımlayıp tek bir fatura üzerinden ücretlendirilmesini sağlayabilirsiniz.