HİZMETLERİMİZ

SES HİZMETLERİ

Ses sinyallerinin sayısal veriler haline getirilerek gönderilip alınmasını sağlayan erişim teknolojisidir.

Normal telefon şebekelerine kıyasla daha hızlı ve kaliteli bir erişim sağlayan NETSA VoIP'in fiyat ve işlevsellik gibi temel avantajları vardır. VoIP hizmeti, yalnızca ses iletimini değil, sesli mesajdan görüntüye pek çok farklı veri tarzının iletimini de mümkün kılar. Ayrıca arayanın kimliğini görebilir, aramaları yönlendirebilir ve izleyebilirsiniz. Konferans görüşmesi gibi birçok erişim şeklini destekleyen NETSA VoIP 'in kullanım kolaylıklarına internete bağlanılan her noktadan da ulaşabilirsiniz.

• Başvuru ücreti yok!

• Sabit ücret yok!

NEDEN NETSA

Maliyet

Netsa Voip hizmetinde abone tarafında hiçbir yatırım maliyeti bulunmamaktadır.

Üstün Altyapı

Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber, noktadan noktaya sınırsız kapasiteli Metro Ethernet altyapısı ile hizmet veren NETSA abonelerine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmaktadır.

7/24 Destek

NETSA müşterileri 7/24 Çağrı merkezi üzerinden, servis seviyesi garantilerine sahip hizmet desteğinden standart olarak faydalanırlar. NETSA’ya ulaşmak kolaydır.

Yaygın Hizmet Ağı

NETSA, Türk Telekom ve GSM operatörleriyle gerçekleştirdiği yüksek kapasiteli ara bağlantılar ve TURKCELL gibi Telekomünikasyonda uzman diğer çözüm ortakları ile gerçekleştirdiği operasyonları ile tüm iller için fiyat farkı ayırt etmeksizin hizmet vermektedir.

E-raporlama

NETSA'nın sahip olduğu üstün billing platformu ile Netsa programı üzerinden arayan numara, konuşma süresi, çağrı adedi ve arama tutarı gibi istatistiksel bilgilere ulaşmak oldukça güvenli ve kolaydır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Netsa müşterileri, ödemelerini Netsa'nin anlaşmalı olduğu tüm banka şubelerinden, anlaşmalı olduğu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek veya Internet üzerinden ödemelerini kolayca yapabilirler.

GEREKLİ EVRAKLAR

Bireysel Başvuru için;

- Kimlik fotokopisi

- Abnelik sözleşmesi

Kurumsal Başvuru için;

- Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi

- Şirket yetkilisine ait imza sirküleri

- Vergi levhası

- Ticari Sicil gazatesi

- Kaşe ve İmza

- Abonelik sözleşmesi

  • Kolay Kullanım

    icon

  • %99,9 Uptime

    icon

  • Profesyonel Hizmet

    icon