HİZMETLERİMİZ

ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Netsa yazılım, çağrı merkezi kurmak isteyen kurumlara kuruluşlara profesyonel olarak alt yapı ve danışmanlık hizmeti vermektekdir.

Netsa yazılım geliştirmeye devam ettiği crm ve erp yazılım sayesinde şirketlerin callcenter üzerinden yapmış olduğu işlemlerin analizlerini raporlarını daha kolay ve daha kısa zamanda almalarını sağlayan bir yazılım hizmeti ile kuruluşlara profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

Callcenter sektörüne yönelik en önemli amacımız, çözüm ortaklarının üşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun callcenter çözümleri ile iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır.

Netsa yazılım müşterilerine yaklaşımı ile müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Hedefimiz, her zaman iyi fikirlerdir. "doğru hizmet, doğru zaman " felsefesiyle çözüm ortağı ve müşterilerine fayda sağlamaktır.

Netsa yazılım müşterilerine sunmuş olduğu özel callcenter yazılımı ile agent performans çizelgesi santral durumları personel raporlama, kargo takibi yapabilme, netsa yazılım kendi geliştirmiş olduğu yazılım sayesinde bütün entegrasyonları kendisi sağlamakta ve müşteri ihtiyaçlarına taleplerine göre yazılımını geliştirmeye devam etmektedir.

Netsa yazılım, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Ses Kayıtları, Sınırsız çağrı alabilme ve Müşteri Temsilcilerine dağıtma otomatik arama, otomatik çağrı cevaplama sesli yanıt sistemi ile sipariş alabilme şikayet alabilme çağrı dağılımını sıralayabilme, hangi numaradan ne kadar çağrı almış ne kadar satış yapılmış kim hangi numaralara ne kadar görüşme yapmış daha bir çok konuda raporlama imkanı sunma.

Çağrı Merkezi Yazılımı Özellikleri:

1. Limitsiz dahili kullanıcı oluşturabilme

2. Operatörler için softphone, ip telefon veya analog telefon kullanım opsiyonları

3. Operatörlerin evden çalışabilmesi

4. Limitsiz süpervizör ekranı tanımlama

5. istenen aralıklarda operatör raporlama

6. Yetkili kullanıcıların uzak lokasyondan yönetim yapabilmesi

7. Ses kayıtları tutabilme

8. Anlık dinleme

9. Sufle yapma

10.ISDN, PSTN veya Sanal Numara üzerinden gelen çağrılarda IVR karşılama

11. CTI entegrasyonlu Otomatik Arama (Predictive Dialing)

12. Otomatik aramalarda takvim üzerinden tekrar aranma tarihi belirleyebilme

13. Otomtik aramada sonuç ve not ekleyebilme

14. CTI entegrasyonlu Sesli Arama (Smart Dialing)

15.CRM

16. ERP

17. Anlık olarak yaklaşık 2500 çağrıyı tutabilme

18. Elaman takibi yapabilme

19. Finans takibi yapabilme

20. Kargo takibi yapabilme

21. Kuyruk raporlarını görme hangi numaraya ne işlem yapılmış (numara raporlama)

22. Stok takibi yapabilme

23. Toplu sms gönderimi

  • Kolay Kullanım

    icon

  • %99,9 Uptime

    icon

  • Profesyonel Hizmet

    icon